Gör din snygga (och effektiva) ansiktsmask!

Inte i vår vildaste fantasi trodde vi att en ansiktsmask skulle vara av intresse att göra, men det är annorlunda tider nu. Amerikanska Alethia Olear kommer ofta med smarta tips i sin YouTube-kanal Gotcha Covered Fashion. Denna gång får du löra dig hur du gör en riktigt snygg och fungerande ansiktsmask. Bara din fantasi kommer sätta begränsningarna när det kommer till design. Stay safe with style. Klicka här:

Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av cookies. mer information

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satt till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta.

Stäng