Diors Cruise Collection blir till.

Följ med bakom kulisserna hos Dior när årets speciella Cruise Collection 20/21 blir till.

Att ta fram och visa en kollektion är ett gigantiskt jobb i vanliga fall. Men nu ska alla arbeta med munskydd och på avstånd till varandra. De pratar franska, men klicka på lilla text-symbolen så får du engelsk text.

Detta är en helt unik insyn in i vad som är en världens främsta syateljé. Du får följa designers, sömmerskor och alla andra som skapar magin som år efter år imponerar en hel värld.

Mycket nöje.

Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av cookies. mer information

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satt till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta.

Stäng