Varför Beyonce älskar Sarah Diofs design

Sarah Diouf är kvinnan bakom det afrikanska märket Tongoro, älskat av många kända artiser. Beyonce är en av dem. Här får du reda på hur Sarah tänker.

Loic Prigent får som vanligt komma in bakom kulisserna och följa Sarahs under en fotosession i Paris. Klicka på textsymbolen (se det röda strecket längst ned…lite till höger i bilden ovan) så får du inslaget textat på engelska.

Mycket nöje!

Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av cookies. mer information

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satt till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta.

Stäng